HaberlerBilecik HaberleriŞekerli reklam panoları çocukların yüzünü güldürdü

Şekerli reklam panoları çocukların yüzünü güldürdü - Bilecik Haberleri

Bozüyük'te çocuklar bayram şekerlerini Bozüyük Belediyesi'nin bir klasiği haline gelen üzeri şeker dolu reklam panolarından aldı.

Şekerli reklam panoları çocukların yüzünü güldürdü

Bozüyük Belediyesi her bayram devam ettirdiği geleneğine bu sene de ara vermedi. Çocuklara şeker ikram etmenin ilginç bir yolunu bulan belediye görevlileri, üzeri şeker dolu reklam panolarını minikler için hazırladı. Çocukların da çok sevdiği uygulama ile binlerce miniğin yüzü güldü.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'nın talimatları ile bayram öncesinde hazırlanan şekerli reklam panoları, Kurban Bayramı'nda çocuklarla 11 ayrı noktada buluştu. Çocuklara bayram sürprizi olarak hazırlanan şekerli billboardlar 9 mahallenin merkezi bölgelerine yerleştirildi. Hazırlanan şeker panoları sadece çocukların değil her yaşta insanın ilgi odağı olurken, şekerleri kimileri torunları için, kimileri çocukları için, kimileri de kardeşleri için aldı. Bu güzel uygulama için Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya teşekkür eden vatandaşlar, 'Çocuklarımız şekerli reklam panolarını çok sevdi. Onlar için güzel bir bayram sürprizi oluyor' dediler.

Şekerli reklam panoları çocukların yüzünü güldürdü

SIRADAKİ HABER
}