HaberlerMersin haberKaymakam Taşdan, güvenlik güçleri ve vatandaşlarla bayramlaştı

Kaymakam Taşdan, güvenlik güçleri ve vatandaşlarla bayramlaştı - Mersin haber

Mersin'in Bozyazı Kaymakamı Hayatı Taşdan, Kurban Bayramı dolayısıyla kamu görevlileri, gaziler, vatandaşlar, güvenlik güçleri ve şehit aileleri ile bayramlaştı.

Kaymakam Taşdan, güvenlik güçleri ve vatandaşlarla bayramlaştı

Bozyazı Kaymakamlığı tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla Bozyazı Öğretmenevi'nde bayramlaşma programı düzenlendi. Öğretmenevi'ndeki programa, Kaymakam Hayatı Taşdan, İlçe Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Güngör Ketboğa, İlçe Emniyet Müdürü Ertuğrul Ekici, gaziler ve daire müdürleri katıldı. İlk olarak kamu görevlileri ile bayramlaşan Taşdan, ardından gaziler ve vatandaşlarla bayramlaştı. Burada konuşan Taşdan, toplumu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biri olan bayramların aynı zamanda barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleri olduğunu belirterek, 'İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızdaki yerleri son derece önemlidir. Zaman kardeşlik bağlarımızı daha da güçlendirerek hep birlikte ülkemizi ihya etme, milletçe el ele verip ülkemizi daha ileriye götürme zamanıdır. Bu duygu ve düşünceler ile ülkemizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygılarımı sunuyorum' dedi.
Öğretmenevi'ndeki programın ardından Taşdan ve beraberindekiler, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, buradaki personelle bayramlaştı.
Taşdan ve beraberindekiler son olarak ilçede bulunan 8 şehit ailesini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı, onlarla sohbet etti.

Kaymakam Taşdan, güvenlik güçleri ve vatandaşlarla bayramlaştıSIRADAKİ HABER
}