Haberlerİstanbul haberBaşkan Akgün, bu bayramı da Büyükçekmece ailesi ile geçirdi

Başkan Akgün, bu bayramı da Büyükçekmece ailesi ile geçirdi - İstanbul haber

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, her bayramda olduğu gibi bu Kurban Bayramı'nda da Büyükçekmece'nin mahallelerini sokak sokak gezerek vatandaşlarla bayramlaştı.

Başkan Akgün, bu bayramı da Büyükçekmece ailesi ile geçirdi

Her dini bayram tatilinde bayram süresince Büyükçekmece halkıyla bayramlaşan Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bu bayramda da belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile birlikte mahalleleri gezerek hem ilçe halkıyla bayramlaştı hem de çocukları sevindirdi.

Büyükçekmeceliler ziyaretten memnun
Kurban Bayramı'nın birinci gününde yeni belediye binasına gerçekleştirilen bayramlaşma törenin ardından belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları ile mahalle bayramlaşmalarına çıkan Başkan Akgün, bayramın ikinci gününde de vatandaşlarla bayramlaştı. Esnafı da ziyaret eden Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, bayramlaşma sırasında vatandaşların sorun ve taleplerini de dinleyerek, gereğinin yapılması konusunda teknik ekiplerine talimat verdi. Gittikleri her mahallede vatandaşlara çeşitli ikramlarda da bulunan Başkan Akgün ve belediye meclis üyelerine gösterilen ilgi de büyük oldu. Başkan Akgün, elini öpen ve bayramını kutlayan çocuklara da bayram harçlığı verdi.

Başkan Akgün, bu bayramı da Büyükçekmece ailesi ile geçirdiSIRADAKİ HABER
}