HaberlerBalıkesir haberEdremit AK Parti'de bayramlaşma

Edremit AK Parti'de bayramlaşma - Balıkesir haber

AK Parti MKYK üyesi ve Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, terör örgütlerinin artık taraftar bulamadığını söyledi.

Edremit AK Parti'de bayramlaşma

Edremit AK Parti İlçe Teşkilatı'nda düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Aydınlıoğlu, yaptığı konuşmada, 'Alevi, Türk, Kürt ayırımı ile bizleri bölmeye çalışıyorlar. Halkımız artık oyuna gelmiyor. Feraset sahibi milletimiz bunların oyunlarını bozuyor. Allah'a şükür, daha düne kadar bir yılda Doğu ve Güney Doğu Anadolu bölgesinde her yıl 3 ile 5 bin gencimiz dağa terörist olmak için çıkıyordu. Şu an bu rakam binlerden yüzlü seviyelere düştü. Artık taraftar bulamıyorlar. Terör ve Türkiye düşmanlarımızla mücadelemiz devam edecek' dedi.
Aydınlıoğlu, 'Edremit'te ilçe başkanımız Metin Örkçü kardeşimiz ile devam kararı aldık. Bundan sonra ilçe yönetimindeki arkadaşlarımızda değişiklikler olabilir. Listede olmak ya da olmamak çok önemli değil. Bizde bugün varız, yarın yokuz. Hangi arkadaşımız gelirse gelsin, hep beraber davamıza hizmet için yolumuza devam edeceğiz. Kalbi AK Parti için atan, dürüst, ileriyi görebilen, hizmet için çalışacak, düzgün bir adayla da Edremit'te Allahın'da izni ile belediyede AK Parti bayrağını dalgalandıracağız' dedi.
Bölgedeki devletin yatırımları ile körfez bölgesinin geliştiğini belirten Aydınlıoğlu, 'Bölgemiz AK Parti yatırımları ile kıymetleniyor. Koca Seyit Havalimanı'nda inen uçaklar sefer sayılarını arttırdı. İstanbul'a her gün 3 uçuş var. Ankarara'ya gidilebiliyor. Uçaklar dolu. İçme suyunu karşılayacak yeni barajlar yapılacak. Bunun müjdesini buradan vermek istiyorum. Nerede bir karış su boşuna akıyorsa, oraya baraj yapılacak. DSİ planlamasını buna göre yapıyor. Doğal gaz gelecek. Yeni okullar ve hastanenin projesi çiziliyor. Yılbaşından önce yeni Edremit Devlet Hastanesi'nin ihalesini yapmayı planlıyoruz. Edremit'e geniş güzel konforlu bir hastane kazandıracağız. Burhaniye'ye yaptık bitiriyoruz. Havran'a, Ayvalık'a yaptık. İvrindi'ye yapıyoruz. Gömeç'te proje bitti ona başlıyoruz. AK Parti olarak sağlık, eğitim kısaca her alanda halkımıza hizmet için gece gündüz çalışıyoruz. Eskiye bir bakın, bir okul- bir hastane 10 -15 senede bitmiyordu. O günler AK Parti ile geride kaldı. Şükür başlıyor, herkes 'ne zaman bitti' diyor. Biz laf değil, hizmeti vatandaşın ayağına götürüyoruz. Halkımıza sahip çıkıyoruz' şeklinde konuştu.

Edremit AK Parti’de bayramlaşmaSIRADAKİ HABER
}