HaberlerTekirdağ HaberleriZabıta, Temizlik ve Sağlık İşleri ekipleri kurbanlık satış noktasında hizmete de

Zabıta, Temizlik ve Sağlık İşleri ekipleri kurbanlık satış noktasında hizmete de - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Kurban Bayramı'nın ikinci gününde de Kurbanlık satış noktalarında hizmetlerine devam ediyor.

Zabıta, Temizlik ve Sağlık İşleri ekipleri kurbanlık satış noktasında hizmete de

Süleymanpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün ilaçlama ve kontrollerine devam ettiği Karadeniz Mahallesi'nde kurulan kurbanlık satış noktasında Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri de geçtiğimiz yıl yaşanan kaçak kurbanlık olayının tekrarının önüne geçmek için denetimler gerçekleştiriyor.

Mobil tuvalet kurbanlık satış noktasında
Kurbanlık satış noktasının temizliğinin yanı sıra mobil tuvalet ile de alanda hizmet veren Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan kurban kesim noktasının hijyenik olarak hizmet vermesini sağlıyor.

'Ekiplerimiz vatandaşlarımıza yardımcı olmak için görevlerinin başında'
Kurban Bayramı'nda da Süleymanpaşa Belediyesi olarak vatandaşların yanında olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 'Vatandaşlarımızın bayramlarını huzurlu ve sorunsuz bir biçimde geçirebilmeleri için ekiplerimiz görevlerini büyük bir özveri ile yerine getiriyor. Süleymanpaşa Belediyesi olarak vatandaşlarımıza her türlü imkanı sağlamaya çalışıyoruz. Hemşerilerimizden tek bir isteğimiz var. Satış alanımızın hemen yanında bulunan kesim alanında kurbanlarımızı kesmelerini. Bu konuda Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta, Sağlık İşleri ve Temizlik İşleri ekiplerimiz vatandaşlarımıza yardımcı olmak için görevlerinin başında. Tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, sorunsuz bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum' ifadelerini kullandı.

Zabıta, Temizlik ve Sağlık İşleri ekipleri kurbanlık satış noktasında hizmete de

SIRADAKİ HABER
}