HaberlerSamsunspor'u Süper Lige çıkartın

Samsunspor'u Süper Lige çıkartın

Ak Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, 'Yeni sezon, yeni stad ve yeni bir ekip. İnşallah bu yıl Süper lige çıkacağız. Biz size inanıyoruz, sizde kendinize inanın ve Samsunspor'u Süper Lige çıkartın'dedi

Samsunspor'u Süper Lige çıkartın

BEN SİZE İNANIYORUM, SİZDE İNANIN

Ak Parti Samsun Milletvekili Akif Çağatay Kılıç, Samsunspor Kulübü'nde futbolcular ve yöneticilerle bayramlaştı. Bayramlaşma da sporcu ve teknik heyete seslenen Kılıç, "
İnşallah yeni stadda yeni bir ekip ruhuyla samsunspor Süper lige çıkacaktır. Ben size inanıyorum, siz bunu başaracaksınız. Bu yolda beraberlikte var mağlubiyette önemli olan moralin bozulmaması. Sizi izledim ve dişli bir takımsınız. Alpay hocanızın futbolculuğu zamanındaki yansımasıyla inşallah bu işi başaracaksınız"dedi.

KARDEŞLİĞİNİZE HELAK GELMESİN

Milletvekili Kılıç ayrıca, "Olumsuzluk konuşanlara kulaklarınızı kapatın. Birbirlerinize sımsıkı kenetlenin. İnşallah tüm iç ve dış maçlarda sizlerle beraber bundan sonra olmaya çalışacağız. Eski görevimiz dolayısıyla herkese eşit olmamız gereği bazı etkinliklerinize katılamadık. Ama şimdi hep beraber olacağız. Her maçınını izliyor ve dua ediyoruz. Size her türlü desteği veriyoruz. Kardeşliğinize helak gelmesine müsaade etmeyin. Samsunspor'u hakettiği olması gereken yere süper lige çıkartın" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}