HaberlerSamsun haberÇıkardıkları fitnede boğulacaklar

Çıkardıkları fitnede boğulacaklar - Samsun haber

AK Parti Samsun Milletvekilli Akif Çağatay Kılıç, 'AK Parti'nin bir neferi olarak her zaman bir ve beraber olacağız. Bu şuurla yolumuza devam edeceğiz, fitne çıkaranlar, dedikodu yapanlar olacak. Onlar kendi çıkardıkları o fitnede boğulacaklar' dedi

Çıkardıkları fitnede boğulacaklar

Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Samsun İl Teşkilatı, Samsun Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halis Demir Salonu'nda bayramlaşma programı düzenledi. Programa AK Parti Samsun Milletvekilleri Akif Çağatay Kılıç, Hasan Basri Kurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe, emekli müteahhit Mehmet Vuraloğlu, partililer ve vatandaşlar katıldı.

HİÇ KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL

Programda konuşan İl Başkanı Muharrem Göksel, herkesin bayramını tebrik ederek, Arakan’da yaşanılan olayların son bulmasını temenni etti. Başkan Göksel, “Türkiye Cumhuriyeti olarak ne kadar dik durursak, kimsesizlere o kadar sahip çıkarız. Kimsesiz insanlara sahip çıkacak başka hiçbir ülke yok, kimsenin umurunda değil. Ancak Cumhurbaşkanı Erdoğan, gereken masrafları karşılayacağını açıkladı. Böyle bir açıklama yapan başka kimse yok, inşallah dünyada huzur ve refahın gelmesi için çalışacağız” ifadelerini kullandı.

SİYASİ RÜZGARIMIZI BÜYÜTELİM

Birlik ve beraberliğe su gibi ihtiyaç olduğunu dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 2019 öncesinde safların sıklaşması gerektiğini vurguladı. Üye sayısının artması gerektiğine dikkat çeken Başkan Yılmaz, “Üye sayımızı arttıralım, sorunlarımız varsa bu sorunları çözelim. Sabahın en erken saatlerinden, gece geç saatlere kadar çalışıyoruz. Şehrimizi, belli bir dönüşüm ve gelişime tabi tuttuk. Bu hizmetleri taçlandırarak, siyasi rüzgarımızı büyüterek, 2019 hazırlığımızı yapmalıyız. Rabbim, ibadetlerimizi kabul etsin, nice bayramlar diliyorum” şeklinde konuştu.

İNŞALLAH BİZİM  İÇİN HAYIRLI OLUR

Kurban Bayramı kapsamında düzenlenen bayramlaşma programına katılanlara teşekkür eden AK Parti Samsun Milletvekilli Hasan Basri Kurt, 2019’a giden yolda teşkilatın güçlü olması gerektiğine vurgu yaptı. Milletvekili Kurt, “2019’a giden yolda ilk olarak önümüzdeki günlerde kongre sürecine gireceğiz. Bu süreç, inşallah bizim için hayırlı olur. Kurban Bayramı vesilesiyle herkesin bayramını tebrik ediyorum” diye konuştu.

'ONUN ADAMI, BUNUN  ADAMI’ OLMAZ

Son olarak konuşan AK Parti Samsun Milletvekilli Akif Çağatay Kılıç ise dünya üzerinde acı çeken, zulme uğrayan tüm insanların acıdan ve zulümden kurtulmasını temenni etti. Arakan’da yaşanılan olaylara değinen Kılıç, “Oralarda çok büyük acı yaşanıyor ve maalesef dünya üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan dışında hiçbir ülkede hassasiyet yok. Türkiye dışında mazlumlara sahip çıkan başka bir ülke yok. Bayramlar, özellikle birlik ve beraberliğimizi en üst seviyeye taşındığı zamanlardır. Önümüzdeki dönemde artık yeni bir sürece giriyoruz. AK Parti’de ‘onun adamı, bunun adamı’ olmaz. AK Parti’de herkes davada birleşir. Önemli bir döneme giriyoruz, AK Parti her zaman hizmet etme noktasında gece-gündüz demeden çalışır. Bizde görevler bir nöbet değişimidir, bayrak değişimidir ve AK Parti’nin bir neferi olarak her zaman bir ve beraber olacağız. Bu şuurla yolumuza devam edeceğiz, fitne çıkaranlar, dedikodu yapanlar olacak. Onlar kendi çıkardıkları o fitnede, dedikodularda boğulacaklar. Ben demeden biz olalım, AK Parti çatısı altında Türkiye’nin geleceği için çalışalım” dedi.

Zeynep Irmak ÖCALSIRADAKİ HABER
}