Haberlerİstanbul Haberleri(Özel Haber) Boş kalan kurban pazarı havadan görüntülendi

(Özel Haber) Boş kalan kurban pazarı havadan görüntülendi - İstanbul Haberleri

Yaklaşık bin 500 kurbanlık hayvanın getirildiği Eyüp'teki Alibeyköy kurbanlık pazarında hayvanların neredeyse tamamı satıldı. 3 büyükbaş hayvanın kaldığı kurban pazarı havadan görüntülenirken, boş bir çadırın önüne yazılan 'Bitti, Game Over' yazısı ise dikkat çekti.

(Özel Haber) Boş kalan kurban pazarı havadan görüntülendi

Kurban Bayramı'nın sonuna gelinirken, bayram öncesinde Alibeyköy Kurban Pazarına getirilip görücüye çıkarılan yaklaşık bin 500 büyük ve küçükbaş hayvan satıldı. 30 kurbanlık çadırından yalnızca birinde 3 büyükbaş hayvan kaldı. Kurbanlık hayvanların satılmasıyla boşalan kurban pazarı havadan görüntülendi.
Kars'tan getirdiği 130 hayvanını sattığını kaydeden besici Erol Baysu, elinde 9 tane kapaksız danası olduğunu ancak onları da kendi isteğiyle satmadığını belirterek, '3 tane büyükbaş hayvanım kaldı. Fiyatları 11 Bin TL, 550 kilo her biri. Fiyatlar ilk günkü ile aynı. Hayvancılık maliyetli bir iş' dedi. Yaşını doldurmayan hayvanlarını Kars'a geri götüreceğini belirten besici Baysu, kalan 3 hayvanı için vatandaşları kurban pazarına beklediğini söyledi.
Pazardaki boş çadırlardan birinin önünde yazan 'Bitti, Game Over' yazısı ise dikkat çekti.

(Özel Haber) Boş kalan kurban pazarı havadan görüntülendi

SIRADAKİ HABER
}