HaberlerDiyarbakır haberBaşkan Gülenç şehit ailelerine bayram ziyareti

Başkan Gülenç şehit ailelerine bayram ziyareti - Diyarbakır haber

Diyarbakır'ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Güleç, şehit ve gazi ailelerine bayram ziyaretinde bulundu.

Başkan Gülenç şehit ailelerine bayram ziyareti

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, İlçe Jandarma Komutan Binbaşı Hasan Karaşeyho ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) Müdürü Metin İçer, şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti. Heyet, şehit ve gazi ailelerine kurbanlıklar hediye etti. Başkan Gülenç, 'Şehit ve gazi ailelerimizi ziyaret ederek onlara canlı Kurbanlıklar hediye ettik. Devletimiz bayramlarda olduğu gibi diğer zamanlarda da şehit ve gazi ailelerimizin yanındayız. Vatanın, bayrağın ve milletin uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Geçmişteki bayramlarda olduğu gibi Kurban Bayramı'nda da şehit ve gazi ailelerimizi tek tek ziyaret ettik. Bu da bizleri mutlu etti. Her zaman kapımız şahit ve gazi ailelerimize sonsuza kadar açıktır, açık da kalacaktır. Elleri devletimizin sıcacık şevket dolu avuçlarındadır' dedi.
İlçe Jandarma Komutan Binbaşı Hasan Karaşeyho ise, 'Bismil ilçesinin değişik mahallelerinde bulunan şehit aileleri, gazilerimiz ve ailelerini jandarma ailesi ziyaret etme fırsatını bulmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye Başkanımız ve diğer kurum amirlerimizle birlikte şehit ve gazilerimizin ailelerini ziyaret ediyoruz. Ülkemizin birlik beraberliği vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin hatıraları önünde saygı ile eğilirken gazilerimize sağlık dolu bir yaşan diliyorum. Jandarma ailesi olarak her zaman şehit aileleri ve gazilerimizin yanında olduk. Farklı mahallelerde bulunan şehit ve gazi ailelerini ziyaret ettik, sorunlarını mutluluklarını paylaştık. Bu onları mutlu ettiği kadar bizleri de mutlu ediyor. Her zaman devletimiz olduğu gibi jandarma ailesi olarak her zaman kapımız ailelerimize açıktır' diye konuştu.

Başkan Gülenç şehit ailelerine bayram ziyaretiSIRADAKİ HABER
}