HaberlerSamsun haberSamsun'da Sağlık Bakanı'ndan hastaneye kutlama

Samsun'da Sağlık Bakanı'ndan hastaneye kutlama - Samsun haber

Samsun'da bulunduğu bir sırada aniden Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisini ziyaret ederek incelemelerde bulunan Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, sağlık hizmetinden memnun kalması dolayısıyla hastane yönetimine kutlama yazısı gönderdi.

Samsun'da Sağlık Bakanı'ndan hastaneye kutlama

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan, 13 Ağustos 2017 Pazar günü Samsun'da bulunduğu bir sırada program dışı habersiz bir şekilde Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Tek başına hastaneyi ziyaret eden Bakan Demircan, acil serviste çalışmaları gözlemleyip sağlık hizmetini inceledi. Sağlık Bakanı, doktorlar ve sağlık çalışanları ile de oturup sohbet etti. Bakan Ahmet Demircan, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki sağlık hizmetinden memnun kaldığını belirterek hastane Başhekimi Doç. Dr. Fatih Özkan'a kutlama yazısı gönderdi. 

Bakan Demircan'ın yazısında şu sözlere yer verildi: "13 Ağustos 2017 Pazar günü hastaneniz acil servisine program dışı gerçekleştirmiş olduğum ziyaret esnasında doktor, hemşire, hasta bakıcı olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının, bu ulvi hizmetini büyük bir ciddiyet, hassasiyet ve fedakarlıklarla yürütmekte olduğuna şahit oldum. 7/24 fasılasız yürütülmekte olan sağlık hizmetlerinde, azim, kararlılık, sabır ve kolaylıklar diliyor, şahsınızda tüm personelinize gayret ve fedekarlıklarından ötürü takdir duygularımla kutluyorum."SIRADAKİ HABER