HaberlerManisa HaberleriMASKİ'nin mobil bakım araçları 7/24 hizmette

MASKİ'nin mobil bakım araçları 7/24 hizmette - Manisa Haberleri

MASKİ Genel Müdürlüğü, bünyesine kattığı mobil bakım ve yol yardım araçlarıyla 7/24 hizmet sunarak, araç filosuna kesintisiz destek sağlıyor.

MASKİ'nin mobil bakım araçları 7/24 hizmette

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren mobil bakım ve yol yardım araçlarıyla iş makinesi ve diğer araçlara hızlı ve etkili servis hizmeti sağlanıyor. Mobil araçlar sayesinde, hem zamandan hem de bütçeden tasarruf yapılarak vatandaşa sunulan hizmetin kalitesi daha da üst noktalara taşınıyor.
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, 'Genel Müdürlüğümüz tarafından 17 ilçemize hizmet götürürken, hedefimiz daima daha iyiye ulaşmak. Bu amaçla geliştirdiğimiz projelerimizle ve son teknoloji ürünü uygulamalarımızla vatandaşımızın derdine daha kısa sürede çare bulmak için 7/24 sahadayız. Bu çalışmalarda kullandığımız araçlarımızın periyodik bakımlarının yanı sıra, görev esnasında arıza yaşamaları durumunda erken müdahalede bulunmak için bakım onarım ve yol yardım araçlarımız sürekli görev başında. Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'ün liderliğinde hayata geçirdiğimiz yenilikler ile daha yaşanılabilir bir Manisa için çalışmaya devam edeceğiz' dedi.

MASKİ’nin mobil bakım araçları 7/24 hizmette

SIRADAKİ HABER
}