HaberlerKayseri haberBaşkan Çolakbayrakdar ve eşi Kocasinan sakinlerine konuk olup bayramlaştı

Başkan Çolakbayrakdar ve eşi Kocasinan sakinlerine konuk olup bayramlaştı - Kayseri haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar bayram süresince çeşitli ziyaretlerde bulunarak, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan sakinlerinin evlerine konuk olup, bayramlarını kutladı.

Başkan Çolakbayrakdar ve eşi Kocasinan sakinlerine konuk olup bayramlaştı

Gittiği her evde mutlulukla karşılanan Başkan Çolakbayrakdar, 'Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz' dedi. Yapılan sosyal etkinliklerde özellikle şehit ailelerine yer vermeyi ihmal etmeyen Başkan Çolakbayrakdar, bayramda da şehit ailelerini unutmadı. Başkan Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte, terör şehidi Fikret Tunç'un eşi Nuray Tunç ve ailesini ziyaret etti. Şehit ailesinin mutlulukla karşıladığı Başkan Çolakbayrakdar, aileyle bir süre sohbet ettikten sonra Kocasinan sakinlerine ziyaretlerini sürdürdü.
Argıncık Mahallesine giden Başkan Çolakbayrakdar, eşi ile birlikte önce Çakmak ailesini daha sonra üçüz bebekleri olan Meşeli ailesini ziyaret etti. Ziyaretlerde özellikle çocukların gözdesi olan Başkan Çolakbayrakdar, ziyaret sırasında hem ailelerin taleplerini dinledi hem de çocuklarla keyifli sohbetlere imza attı. Uzun ailesini de ziyaret ederek büyüklerin duasını almış oldu.
Başkan Çolakbayrakdar, 'Hep dile getirdiğim gibi Kocasinan büyük bir aile. İşte bu aile her geçen gün daha da büyüyen, daha mutlu ve daha huzurlu bir hale geliyor. Vatandaşlarımızla birlik, beraberlik ve kardeşlik duygusu içinde gönül birliği oluşturuyoruz. Bundan dolayı adeta Kocasinan ailesiyle gönülden gönüle bir iletişim kurduk. Çünkü sohbetimizi samimiyet ve güven üzerine kuruyoruz. Bu şehre hizmet etmenin ve bu hizmetin güler yüz olarak dönmesinin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Allah birliğimizi beraberliğimizi dirliğimizi bozmasın' diye konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar ve eşi Kocasinan sakinlerine konuk olup bayramlaştıSIRADAKİ HABER