HaberlerManisa haberBağ evine uyuşturucu operasyonu

Bağ evine uyuşturucu operasyonu - Manisa haber

Manisa'nın Gördes ilçesine bağlı Kıran Mahallesi'ndeki bir bağ evinde 1000 kök Hint keneviri ve 10 kilogram esrar ele geçirildi.

Bağ evine uyuşturucu operasyonu

Manisa İl Jandarma Komutanlığına Gördes'in Kıran Mahallesi'ndeki bir bağ evinde Hint keneviri ve esrar olduğu ihbarı gelmesi üzerine Gördes İlçe Jandarma ekipleri harekete geçti. Edinilen bilgiye göre, Kıran Mahallesi'nden gelen ihbarı değerlendiren Manisa İl Jandarma Komutanlığı ve Gördes İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin birlikte yürüttüğü, narkotik köpeği 'Volta'nın da eşlik ettiği operasyonda bağ evinde 1000 kök Hint keneviri ve 10 kilogram esrar ele geçirildi.
Düzenlenen operasyonda bağ evinin arka tarafında bulunan sebze bahçesinde jandarma ekipleri boyları 50 cm ile 2 metre boylarında değişen 1000 kök Hint keneviri ve bağ evin içerisinde 10 kg esrar ele geçirdi.
Yapılan operasyon sonrası gözaltına alınan A.U., İ.U. ve H.U. isimli şahıslar ifadesi alınmak üzere ilçe jandarma karakoluna götürüldü. Jandarmada ifadeleri alınan şahıslar adliyeye sevk edilirken, olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bağ evine uyuşturucu operasyonuSIRADAKİ HABER
}