HaberlerManisa HaberleriGenişletilen yolda asfalt çalışması yapıldı

Genişletilen yolda asfalt çalışması yapıldı - Manisa Haberleri

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar'ın Akkocalı, Kurtulmuş ve Kobaşdere mahallelerinin ulaşım sağladığı yolda, genişletme ve asfalt çalışması yaptı.

Genişletilen yolda asfalt çalışması yapıldı

İl genelinde yol çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Akhisar'ın Akkocalı, Kurtulmuş ve Kobaşdere mahallelerinin yıllardır yapılamadığı için sorun yaşadığı yolunda genişletme ve asfaltlama çalışması yaptı. Çalışmaları yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ve Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri yetkililerden bilgiler aldı. Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, 'Üç mahallemizin ortak kullandığı bir yol burası. Yolun eski olmasından dolayı birtakım sorunlar yaşanıyordu. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yolda ilk önce genişletme, ardından da asfaltlama çalışması yaptık' dedi.
Büyükşehir Belediyesi Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay ise, 'Bu yol üç mahallemize de ulaşım sağlanan bir yol. Büyükşehir Belediyesi tarafından toplu taşıma hizmeti de veriliyor. Yolda sorunlar yaşanıyordu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda hızla çalışma başlattık. Yol genişletme ve ardından asfaltlama yaptık. Artık bu yolda konforlu ulaşım sağlanacak' dedi.

Genişletilen yolda asfalt çalışması yapıldı

SIRADAKİ HABER
}