Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Büyüklere önemli görevler düşüyor

Havza İlçe Müftüsü İlyas Akyazı'yı ağırlayan Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Peygamberimizin hayatının doğru okunması ve gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarılması için büyüklere önemli görevler düşüyor' dedi

Büyüklere önemli görevler düşüyor

Havza İlçe Müftüsü İlyas Akyazı, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Belediye Başkan’ı Murat İkiz’i ziyaret ederek hafta etkinlikleri kapsamında düzenlenen konferans için davetiyesini verdi.

Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla ilçede her yıl ziyaret ve bir dizi etkinlik gerçekleştirdiklerini belirten Müftü Akyazı, belediye yönetiminin her zaman yanlarında yer aldığını söyledi.

İKİZ'DEN HAYIR DİLEĞİ
Kutlu Doğum gibi önemli bir gün nedeniyle kendilerine yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını söyleyen Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, "Alemlererahmet olarak gönderilen Hz. Peygamberimizin böylesine anlamlı ziyaret ve etkinliklerle anılmasından dolayı mutluyuz. Peygamberimizin hayatının doğru okunması, anlamlandırılması ve gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarılması için büyüklere önemli görevler düşüyor. Kutlu Doğum Haftası inşallah tüm İslam dünyasına hayırlar getirir. Umarım ki dünyada savaşlar bir an evvel son bulur ve insanlık barışa ulaşır" diye konuştu.

KİTAP HEDİYE ETTİ
Ziyaretin sonunda Havza Müftüsü İlyas Akyazı, Başkan İkiz’e kitap, kısa sureler kartelası ve çiçek takdim ederken, Başkan İkiz’i Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen konferans için davetiye verdi. Akyazı’ya Havza Müftülüğü Şefi Aslan Kıbrıs Yıldırım ile Müftülük personeli eşlik etti.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda esrarengiz olay

1 Samsun'da esrarengiz olay

Samsunspor Teknik Direktör Özköylü Hep aynı yenilgiler

2 Samsunspor Teknik Direktör Özköylü: Hep aynı yenilgiler

 Fındıkta fiyat umudu

3 Fındıkta fiyat umudu

Samsunsporda yenilerin hepsi oynadı

4 Samsunspor'da yenilerin hepsi oynadı

Kabus gibi

5 Kabus gibi

Samsundaki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

6 Samsun'daki kazada sürücü parçalanan tırdan sağ çıktı

Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

7 Palamut bolluğu hamsiyi etkiledi

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel Değişikliğin faydaları anlatılacak

8 AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Değişikliğin faydaları anlatılacak

 Samsunun tarihi siliniyor

9 Samsun'un tarihi siliniyor

 Tekstil esnafı zorda

10 Tekstil esnafı zorda


SIRADAKİ HABER