HaberlerBilecik HaberleriOsmaneli Belediye Başkanı Şahin'den Zabıta Haftası mesajı

Osmaneli Belediye Başkanı Şahin'den Zabıta Haftası mesajı - Bilecik Haberleri

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, zabıtanın temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl 1-7 Eylül arası kutlanan Zabıta Haftası'nın 191. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Osmaneli Belediye Başkanı Şahin'den Zabıta Haftası mesajı

Belediye Başkan Münür Şahin, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan esasına göre görevini sürdürdüğünü belirttiği mesajında, 'Zabıta Teşkilatımız ve Belediye Zabıta Amirliğimiz, vatandaşımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan belediye zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir' ifadelerine yer verdi.
Belediye Başkanı Şahin, mesajının sonunda ise şu ifadelere yer verdi:
'Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Osmaneli Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.'

Osmaneli Belediye Başkanı Şahin’den Zabıta Haftası mesajı

SIRADAKİ HABER
}