Canik'te sporcu ordusu

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye Finallerine katılma başarısını gösteren Samsun Canik Belediyespor Genç Bayan Basketbol Takımı antrenörü ve sporcularını ağırladı.

Canik'te sporcu ordusu

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiye Finallerine katılma başarısını gösteren Samsun Canik Belediyespor Genç Bayan Basketbol Takımı antrenörü ve sporcularını ağırladı.

Başkan Genç, "Uluslararası başarılar elde eden sporcularımızla Samsun'un adını dünyaya duyuyoruz" dedi

BAŞKAN GENÇ'E ZİYARET
Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun'da düzenlenen Genç Bayanlar Anadolu Şampiyonası'nda birinci olarak Türkiye Finallerine katılma başarısını gösteren Samsun Canik Belediyespor Genç Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Cem Beşiroğlu ve sporcuları makamında kabul etti. Kulüp Başkanı Ercan Bayrak ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Hamza Aygün'ün de yer aldığı ziyarette başarılı sporcuları tebrik eden Başkan Genç, takımın Türkiye Finallerinde başarılı sonuçlar alacağına inandığını belirtti.

SPORU VE SPORCUYA DESTEK
Canik Belediyesi olarak gençleri önemsediklerini ifade eden Genç, "Yaptığımız eğitim, kültür ve sosyal yatırımlarla gençlerimize ahlaki ve manevi değerleri aşılıyoruz. Spor yatırımlarımızla da gençlerimizin fiziki gelişimlerini de sağlıyoruz. Sporun bütün dallarında sporu ve sporcuyu destekliyoruz. Özellikle aynı anda 750 sporcuya spor yapabilme imkanı sunan uluslararası standartlardaki Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezimizde ulusal ve uluslararası dereceler elde eden sporcular yetişmektedir. Dünya Şampiyonu engelli sporcumuz Ali Topaloğlu da buna en güzel örnektir" dedi.

2 BİN KİŞİLİK SPORCU ORDUSU
Canik'in sporda marka haline geldiğine de işaret eden Genç, "Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Ligi'nde mücadele eden ve özellikle genç kızlarımız için idol olan bayan basketbol takımımız, şehrimizi 4 sezondur başarıyla temsil etmektedir. Bu yıl hem Play-Off'lara kaldı hem de Avrupa'ya gitme hakkı kazandı. İnşallah şehrimizi Avrupa'da uluslararası arenada da temsil edecek. Bugün 2 bin civarındaki sporcu ordumuzla Canik ve Samsun adını dünyaya duyuruyoruz" diye konuştu. Canik Belediye Başkanı Osman Genç  

EN ÇOK OKUNANLAR

İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

1 İşte AK Parti Samsun'dan aday adayları

Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

2 Yusuf Ziya Yılmaz, resmen istifa etti

Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

3 Başkan Yusuf Ziya Yılmaz istifa ediyor

Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

4 Yeni başkan kim olacak? İşte kulislerde konuşulan isim...

Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

5 Giresunspor Başkanı Bozbağ: 'Bizi ilgilendirmez'

Samsunspor daha avantajlı

6 Samsunspor daha avantajlı

Samsunspor'a ağır fatura

7 Samsunspor'a ağır fatura

Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

8 Samsun'da siyasi hareketlilik! İşte istifa etmesi beklenen isimler

Samsun'da vekillik yolunda istifa rüzgarı

9 Samsun'da vekillik yolunda istifa rüzgarı

Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı

10 Samsun'da inşaatta çalışan işçileri elektrik çarptı: 2 yaralı


SIRADAKİ HABER