HaberlerDüzce haberŞansımı Seveyim'in galası Düzce'de yapıldı

Şansımı Seveyim'in galası Düzce'de yapıldı - Düzce haber

Sosyal Medya ile ünlenen ve çevirdiği Ali Kundilli sinema filmi ile isim yapan Cem Gelinoğlu, yeni filmi Şansımı Seveyim filminin galasını Düzce'de yaptı.

Şansımı Seveyim'in galası Düzce'de yapıldı

Düzceli oyuncu Cem Gelinoğlu, yeni filminin galasını memleketi Düzce'de yapıldı. Yönetmenliğini Ender Mıhlar'ın yaptığı, Cem Gelinoğlu'nun başrolünde oynadığı 'Şansımı Seveyim', Düzce Moonlight Cinema Clup'ta gösterildi. Filmin başrol oyuncusu Gelinoğlu da özel gösterime katıldı.
Gösterimin sonunda gerçekleştirilen söyleşiye katılan Gelinoğlu, 25 Ağustos'ta vizyona giren filmle ilgili ilk tepkilerden memnun olduğunu dile getirdi.
Gelinoğlu, Düzceli olduğunu hatırlatarak, 'Film için ilk gelen tepkiler çok olumlu. İnşallah izleyicilerimiz de memnun kalacaktır. Ben bu kentin yetiştirdiği bir oyuncuyum ve her filmimde burada olmaktan mutluluk duyuyorum' diye konuştu.
Söyleşinin ardından pasta kesen Gelinoğlu, hayranlarına imza verdi.
Oyuncu kadrosunda Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer'in de yer aldığı filmde, çevresinde şanssızlığı ile bilinen Sebahattin'in büyüdüğü mahalleye geri dönmesinin ardından başından geçenler konu ediliyor.

Şansımı Seveyim’in galası Düzce’de yapıldıSIRADAKİ HABER
}