HaberlerSamsun haberÖnemli olan müşteri memnuniyeti

Önemli olan müşteri memnuniyeti - Samsun haber

Havza'da taksicilik yapan Alim Kılıç, lüks aracı ile dikkat çekiyor. Müşterilerin konforu için yakıt ve araç masraflarının tümünü göze aldığını belirten Kılıç, 'Güzel tepkilerle karşılaştım' dedi

Önemli olan müşteri memnuniyeti

Samsun'un Havza İlçesi'nde oturan 24 yaşındaki Alim Kılıç, 4 senedir taksicilik yapıyor. 8 yıl önce Almanya'dan gelen Kılıç, lüks taksisi ile Samsun yollarında dikkat çekiyor. Müşterilerin konforu için yakıt ve araç masraflarının tümünü göze aldığını belirten Kılıç, "Bunun karşılığında güzel tepkilerle karşılaştım. Müşteriler araçtaki konfordan oldukça memnun. Araçta su, şeker gibi ikramlarda da bulunuyorum" dedi.

İLGİ GÖRÜYOR

Aracı kullanan müşterilerin memnun kaldığını ifade eden Kılıç, "Bu araç müşterilere çok iyi konfor sağlıyor. Üniversite öğrencileri çok talep gösteriyor. Bu dönemlerde gurbetçiler çok kullanıyor. 4 yıldır taksi şoförlüğü yapıyorum ve bu aracı kullanıyorum. Çok fazla uzun yola gidiyorum, gittiğim yerlerde insanlar araca ilgi gösteriyor" şeklinde konuştu.

MASRAFI ÇOK

Lüks bir araç olduğu için yakıt ve bakım masraflarının diğer araçlara göre daha maliyetli olduğunu ifade eden Kılıç, "Günde ortalama 250 lira kazanırsam, bunun en az 80-90 lirası yakıta gidiyor. Bu miktara aracın çeşitli bakımlarını da eklersek fiyat daha da artıyor. Lüks bir araç olduğu için yakıt sarfiyatı da fazla oluyor ama ben müşterilerin konforunu düşündüğümden bunu çok da önemsemiyorum" ifadelerini kullandı.

Berk ASKARSIRADAKİ HABER
}