HaberlerÇanakkale haberValinin makam aracı sünnet arabası oldu

Valinin makam aracı sünnet arabası oldu - Çanakkale haber

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı, Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şehit olan Astsubay Başçavuş Mehmet Albay'ın oğlu Ali Emir Albay için Kalkım beldesinde düzenlenen sünnet törenine katıldı. Vali Tavlı'nın makam aracı sünnet aracı oldu.

Valinin makam aracı sünnet arabası oldu

Diyarbakır'ın Ergani ilçesinde meydana gelen trafik kazasında şehit olan Astsubay Başçavuş Mehmet Albay'ın oğlu Ali Emir Albay için Kalkım beldesinde sünnet töreni gerçekleşti. Şehit oğlu Ali Emir Albay'ın sünnet törenine, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ve eşi Ayşe Tavlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Mithat Kemal Algül ve eşi, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Albay Necmi İnce, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, şehidin yakınları, jandarma ve emniyet personeli katıldı.
Şehit Mehmet Albay'ın oğlu Ali Emir Albay'a Beşiktaş forması hediye ederek tebrik eden Vali Orhan Tavlı, 'Allah Ali Emir'e hayırlı, sağlıklı, uzun ömürler versin' dedi.
Takı töreninin ardından sünnet konvoyu gerçekleşti. Vali Tavlı'nın makam aracı sünnet aracı oldu. Makam aracına binen Ali Emir, kent merkezinde sünnet konvoyuyla tur attı.

Valinin makam aracı sünnet arabası olduSIRADAKİ HABER