HaberlerErzurum haberASP İl Müdürlüğü'nde bayramlaşma

ASP İl Müdürlüğü'nde bayramlaşma - Erzurum haber

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yöneticileri ve personeli Kurban Bayramı dolayısıyla bir araya gelerek bayramlaştı.

ASP İl Müdürlüğü'nde bayramlaşma

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen bayramlaşma törenine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı İsmet Erdal, İl Müdür Yardımcıları Tamer Ekinci, Zalkif Binici, Aile ve Sosyal Politikalar Şube MüdürleriEyüp Yeniyıldız, Cevat Çimen, Süleyman Duman, ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personeli katıldı.
Erdal, birliğin, beraberliğin ve sevginin yoğun olarak yaşandığı bir bayramı daha kutlamanın huzuru içerisinde olduklarını belirterek, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü personelinin bayramını kutladı.
Kurum personeli ile iyi ve kötü günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olduklarını belirten Erdal, 'Kurban Bayramınızı milletimizin birlik ve dirliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın hidayetine, kardeşlik hukukunun hakim olduğu huzur ve barış dolu bir dünyanın geleceğine vesile olması duası ile tebrik ederim' dedi.SIRADAKİ HABER
}