HaberlerEskişehir haberHastalara bayram ziyareti

Hastalara bayram ziyareti - Eskişehir haber

Sağlık Bakanlığı tarafından gönderilen yetkililer tarafından Kurban Bayramı münasebetiyle hastalar ve sağlık çalışanlarının bayramı kutlandı.

Hastalara bayram ziyareti

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Saha Koordinatörü Dr. Talat Küçük Eskişehir'e geldi. Kurban Bayramında Eskişehir Devlet Hastanesi ile Yunus Emre Devlet Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ve sağlık çalışanlarını ziyaret eden Dr. Küçük, Sağlık Bakanı Uzm. Dr. Ahmet Demircan'ın, bayram kutlaması ve iyi dileklerini iletti. Hastalar ile bayramda nöbet tutan sağlık çalışanlarının herhangi bir sorunlarının olup olmadığını soran ve geçmiş olsun temennisinde bulunan Dr. Küçük'e, Eskişehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Savaş Akbıyık ile Yunus Emre Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr.Başak Erben ve Hastane yöneticileri eşlik etti.
Bayramda ilk kez bakanlık elçisini karşılarında gören hastalar şaşkınlıklarını gizleyemediler ve memnuniyetlerini dile getirdiler. Dr. Küçük, Eskişehir'de hastanelerde tedavi imkanlarının çok iyi olduğunu, hastalara çok iyi bakıldığını gözlemlediğinin altını çizdi ve sağlık çalışanları ile yöneticilerini kutladı.

Hastalara bayram ziyaretiSIRADAKİ HABER
}