HaberlerDenizli haber21'inci elma tarım ve kültür festivali Cuma günü başlayacak

21'inci elma tarım ve kültür festivali Cuma günü başlayacak - Denizli haber

Denizli'nin Çivril ilçesinde 21'incisi düzenlenecek Uluslararası Elma, Tarım ve Kültür Festivali, 8 Eylül'de başlayacak.

21'inci elma tarım ve kültür festivali Cuma günü başlayacak

Denizli'nin Çivril ilçesinde bu yıl 21'incisi düzenlenecek Uluslararası Elma Tarım ve Kültür Festivali için Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, bir tanıtım toplantısı düzenledi. Denizli Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı Salonunda düzenlenen tanıtımda Başkan Güven, festival hakkında bilgi verdi.
8-10 Eylül tarihlerinde düzenlenecek 21. Uluslararası Elma, Tarım ve Kültür Festivali ile ilgili konuşan Başkan Güven, iki yıldır yapmadıkları festivali bu yıl düzenleyecekleri için heyecanlı olduklarını söyledi.
Güven, 'Amacımız sadece şenlik yapmak değil, Çivril'in doğasını, kültürünü, turizm alanlarını, tarımını tanıtmak. Bu açıdan bu festival bizim için ayrı bir öneme sahiptir. Çivril düz bir yerleşim yeri olduğu için bisiklet kullanımın çok yaygın olduğu bir bölge. Festival kapsamından bisiklet yarışları düzenleyeceğiz. Dolu dolu bir festival programıyla Çivril'imizi en iyi şekilde tanıtacağız' diye konuştu.

21’inci elma tarım ve kültür festivali Cuma günü başlayacakSIRADAKİ HABER
}