HaberlerKayseri haberBaşkan Çolakbayrakdar, personel ile bayramlaştı

Başkan Çolakbayrakdar, personel ile bayramlaştı - Kayseri haber

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kurban Bayramı tatilinin sona ermesinin ardından, ilk mesai gününde personelle bayramlaşmayı, iş akışının aksamaması için oda oda dolaşarak gerçekleştirdi. Hem belediye çalışanlarının hem de işlerini halletmek için belediyede bulunan vatandaşların Kurban Bayramını tebrik eden Başkan Çolakbayrakdar,

Başkan Çolakbayrakdar, personel ile bayramlaştı

'Tüm birimlerimizle planlı ve programlı hizmet üreterek, Kocasinanlılara durmaksızın hizmet götürüyoruz' diyen Başkan Çolakbayrakdar, 'Bütün gayretimiz; Kocasinan'da yaşayan vatandaşlarımızın daha huzurlu ve daha mutlu olmaları içindir. Özverili çalışmalarından dolayı tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Yaptığımız yatırım ve projelerimizle Kocasinan'ımız, geleceğe emin adımlarla yürüyor ve her geçen gün ciddi anlamda büyüyor, değişiyor ve yenileniyor' ifadelerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar sözlerini 'Kocasinan'ın gelişmesi ve büyümesi de büyük ve güçlü Türkiye'nin gelişmesi demektir. Yeni Kocasinan, ülkemizin kalkınmasında daha fazla katkı sağlayacaktır' diyerek tamamladı.

Başkan Çolakbayrakdar, personel ile bayramlaştıSIRADAKİ HABER
}