Haberlerİstanbul haberFenerbahçe'de Van Persie rahatsızlığı

Fenerbahçe'de Van Persie rahatsızlığı - İstanbul haber

Robin van Persie'nin 10 gün takımdan ayrı kalacağının açıklanmasına rağmen Hollanda Milli Takımı kampına dahil edilmesi ve Fransa ile oynanan maçta sakatlanması Fenerbahçe'de yönetimi ve teknik ekibi rahatsız etti.

Fenerbahçe'de Van Persie rahatsızlığı

Vardar maçında sakatlanan Robin van Persie için kulüpten 26 Ağustos'ta açıklama yapılmış ve 10 gün ile 2 hafta arasında takımdan ayrı çalışacağı duyurulmuştu. Ancak 10 gün dolmadan Hollanda Milli Takımı ile maça çıkan yıldız futbolcu sakatlığı konusunda kafalarda soru işareti bırakırken, Fransa karşısında yine sakatlık yaşadı. Sol dizinde iç yan bağda 2. derece ve ön çapraz bağda kısmi yırtık tespit edilen yıldız futbolcunun uzun bir süre takımdan ayrı kalması bekleniyor.

Yönetim ve teknik heyet rahatsız
Robin van Persie'nin 10 gün takımdan ayrı kalacağının açıklanmasına rağmen Hollanda Milli Takımı kampına dahil edilmesi ve Fransa ile oynanan maçta sakatlanması Fenerbahçe'de yönetimi ve teknik ekibi rahatsız etti. Sezon başında Feyenoord'a gitmek için görüşmelerde bulunmasına karşın Fenerbahçe'de kalan Hollandalı oyuncunun Türkiye'de kalmak istememesi ve tavırları, futbolcuları da rahatsız ediyor.

Fenerbahçe’de Van Persie rahatsızlığıSIRADAKİ HABER
}