HaberlerKayseri haberBaşkan Büyükkılıç, belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladı

Başkan Büyükkılıç, belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladı - Kayseri haber

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, bugün başlayan mesai ile birlikte belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladı.

Başkan Büyükkılıç, belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladı

Bayram tatilinin uzun oluşu ve çalışanların bayram ziyaretlerini daha rahat bir zaman içerisinde gerçekleştirebilmeleri için bayramlaşmayı bayram sonrası ilk mesai günü yapmayı uygun bulduklarını belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesinin büyük bir kurum olduğunu çalışanları ve ilçe halkı ile aslında büyük bir aile olarak görüldüğünü kaydetti. Büyük ölçekli ve çok amaçlı yatırımlar ile diğer sosyal, kültürel, sportif ve eğitimsel bütün faaliyetlerde, çalışanlarının emeğinin olduğunu ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, daha birçok hizmete beraber imza atarak Melikgazi çalışanları olarak vatandaşlara büyük hizmetler sunacaklarını söyledi.
Mimarsinan Atölyesi, Serkent, temizlik garajı, belediye hizmet binasında çalışanlarıyla tek tek tokalaşan ve çalışanlara ekmek arası kurbanlık kavurma ikramında bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, çalışanların geçmiş bayramlarını en içten dilekleri ile kutladığını, sağlık ve mutluluk dilekleri ile uzun ömürler temenni ettiğini sözlerine ekledi.

Başkan Büyükkılıç, belediye çalışanlarının geçmiş bayramlarını kutladıSIRADAKİ HABER