4.5G nedir ve ayarları nasıl yapılır? 4.5G fiyatları.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren 4.5G, birçok yönüyle merak ediliyor.

4.5G nedir ve ayarları nasıl yapılır? 4.5G fiyatları.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren 4.5G, birçok yönüyle merak ediliyor. Vatandaşlar tarafından önemli ve güzel bir yenilik olarak nitelendirilen mobil hizmetin ücretlendirmesi ise en çok merak edilenler arasında. Birçok telefon operatörü, fiyatlandırma konusunda makul rakamların uygulanacağını ifade etse de, mobil internet hızını 10 kat arttıracak olan 4.5G’nin ekonomik açıdan cep yakacağı düşünülüyor.

4.5G’nin AVANTAJLARI NELERDİR?

3G ile birlikte 28 Mbps mobil erişim hızını yakalayan operatörler, 4G’nin son noktası olarak adlandırılan 4.5G ile birlikte 375 Mbps mobil erişim hızını yakalayacak. Örneklendirmek gerekirse, 8 GB boyutundaki bir filmi mobil olarak indirmek 3G ile 1 saatleri bulurken, 4.5G ile bu süre 6 saniyeye inecek. Bu durum da özellikle film izlemeyi sevenler ve internet üzerinde bolca vakit geçiren kişiler için inanılmaz bir hız anlamına geliyor.

4.5G AYARLARI NASIL YAPILIR?

Tamamen kişisel isteğe bağlı olarak geçişlerin yapılacağı 4.5G için, bağlı bulunduğunuz telefon operatörüne SMS göndermeniz gerekmektedir. Gönderilen SMS sonrasında operatör onay verdiği takdirde, telefonunuzun ayalar kısmından 4.5G’yi işaretleyerek geçişinizi tamamlayabilirsiniz. Birçok insanın merak ettiği ve geçiş yapmak istediği 4.5G teknolojisi için sim kartlarınızın da uyumlu olması en önemli konulardan bir tanesidir. Sim kartınız uyumlu olmadığı takdirde bu teknolojiye geçiş yapamayacak ve kartınızı en yakın merkezde 4.5G’ye uyumlu hale getirmeniz gerekecektir.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

7 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için


SIRADAKİ HABER