HaberlerSakarya haberSASKİ mühendisleri yeni nesil teknolojilere hazırlanıyor

SASKİ mühendisleri yeni nesil teknolojilere hazırlanıyor - Sakarya haber

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), 4 gün süren yeni nesil mühendislik yazılımı eğitimleri ile mühendislerini yeni nesil teknolojilere hazırlanıyor.

SASKİ mühendisleri yeni nesil teknolojilere hazırlanıyor

SASKİ, kurum içi eğitim programlarına yeni nesil mühendislik yazılımı eğitimleri ile devam ediyor. SASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 4 gün süren yazılım eğitimleri ile SASKİ mühendislerine, yeni nesil yazılımlara uyum, becerilerin geliştirilmesi ve hayata geçirilecek yeni projelerde söz konusu yazılımların verimli bir şekilde entegre edilmesi konularında önemli bilgiler verildi.
İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, 'Sürekli Eğitim, Sürekli Gelişim' ilkesi doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz kurum içi eğitimlerle hizmet kalitemizi daha da yukarılara taşıyoruz. Kurum olarak su ve su teknolojileri alanında güncel gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hizmet kalitemizin arttırılması, yeni projelerin en iyi şekilde şehrimizde uygulanabilmesi için bu kapsamda eğitimlerimizi de sürdürüyoruz. 80 mühendis ve teknikerimize 4 gün süren yeni nesil mühendislik yazılımları konusunda eğitim verildi. Her geçen gün şehrimiz için yeni projeler geliştiriyoruz. Arıtma tesisleri, barajlar, elektrik santralleri ve yeni nesil iletim hatları inşa ediyoruz' ifadelerine yer verildi.

SASKİ mühendisleri yeni nesil teknolojilere hazırlanıyorSIRADAKİ HABER
}