HaberlerBilecik haberBoşanma aşamasında olduğu karısının evinin karşısında intihar etmek istedi

Boşanma aşamasında olduğu karısının evinin karşısında intihar etmek istedi - Bilecik haber

Bilecik'te boşanma aşamasında olduğu eşinin evinin karşısındaki 5 katlı binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulunan şahıs, 4 saatlik uğraşlar sonucunda çatıdan indirildi.

Boşanma aşamasında olduğu karısının evinin karşısında intihar etmek istedi

İddialara göre; Bilecik'in Söğüt ilçesi Kayhan Mahallesi Zafer Sokak üzerinde boşanma üzere olduğu eşinin anne evinin karşısında 5 katlı bir apartmanın çatısına çıkan Sezgin Canarslan (28) intihar etmek istedi. Çevredeki vatandaşların polisi araması üzerine olay yerine gelen ekipler çatıdaki vatandaşı ikna edebilmek için 4 saat uğraştılar. Bu arada Söğüt Belediyesine bağlı itfaiye ekipler 5 katlı apartmanın altına olası bir atlama için kurtarma balonu açtılar. 112 ekiplerinin de hazırda bulunduğu intihar teşebbüsünde Sezgin Canarslan kendisine zarar verirken, polis ekiplerini yaklaşık 4 saatlik iknanın ardından intihar girişiminden vazgeçirdi. Sezgin Canarslan ilk olarak Söğüt Devlet Hastanesine götürülürken, ardından ifadesi alınmak üzere Söğüt İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürdü.
Öte yandan Sezgin Canarslan, psikolojik sorunları olduğundan eşinin ayrılmak istediği ve çiftin engelli birde çocuklarının bulunduğu öğrenildi.

Boşanma aşamasında olduğu karısının evinin karşısında intihar etmek istediSIRADAKİ HABER
}