HaberlerManisa HaberleriBelenyenice yıllardır beklediği menfeze bir haftada kavuştu

Belenyenice yıllardır beklediği menfeze bir haftada kavuştu - Manisa Haberleri

MASKİ Genel Müdürlüğü, Şehzadeler ilçesine bağlı Belenyenice Mahallesinden gelen talep sonrasında başladığı menfez imalatını bir haftada tamamladı.

Belenyenice yıllardır beklediği menfeze bir haftada kavuştu

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, mahallelerin özlemle beklediği hizmetleri birer birer hayata geçiriyor. Bu kapsamda, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışma ile Şehzadeler ilçesindeki Belenyenice Mahallesinde menfez imalatı yapıldı. Mahalle Muhtarı Bünyamin Mamur'dan gelen talep sonrasında harekete geçen MASKİ ekipleri, çalışmalarını bir hafta gibi kısa bir sürede tamamladı. Yolun genişlemesi sonucu trafik kazalarının önüne geçilen çalışma ile taşkın sıkıntısı da ortadan kaldırıldı. Mahallede ayrıca İl Özel İdare zamanında yarım kalan istinat duvarındaki çalışmasını da tamamlayan ekipler, güvenliğin tam anlamıyla sağlanması için panel çit de döşeyecek.
Belenyenice Mahalle Muhtarı Bünyamin Mamur, 'Çok güzel bir çalışma oldu. Köprümüz çok dardı ve kazalara sebep oluyordu. Başvurumuzun ardından bir haftada menfez çalışması tamamlandı. Bundan iyi çalışma olmaz herhalde. İl Özel İdare zamanında yarım kalan istinat duvarımızdaki çalışmada noktalandı. Taşkın sıkıntımız kökten çözüldü. Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz' dedi.

Belenyenice yıllardır beklediği menfeze bir haftada kavuştu

SIRADAKİ HABER
}