HaberlerAnkara haberBaşkan Ak, Keçiörenlilerle bayramlaştı

Başkan Ak, Keçiörenlilerle bayramlaştı - Ankara haber

Keçiören Belediyesi'nin hizmet binasında düzenlenen bayramlaşma töreni gencinden yaşlısına yüzlerce Keçiörenliyi bir araya getirirken, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak hem vatandaşların hem de belediye personelinin Kurban Bayramı'nı kutladı.

Başkan Ak, Keçiörenlilerle bayramlaştı

Birlik, beraberlik ve kardeşlik örneğinin en güzel şekilde sergilendiği törende vatandaşlarla tek tek bayramlaşan ve yakından ilgilenen Başkan Ak, öncesinde Keçiören Kaymakamlığında düzenlenen bayramlaşma törenine de katıldı. Bayramlaşma töreninde konuklarına çikolata ve kolonya ikram eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut da bayram ziyaretinde bulundu.

Bayramlar birlikte anlamlı
Bayramda huzurevi ve çat kapı ev ziyaretlerinde de bulunan Başkan Ak, bayramların birlik ve beraberlik duygusunun doruğa çıktığı özel günler olduğunu belirterek, 'Paylaşma, dayanışma, kardeşlik duygularının yoğun yaşandığı bu günleri anlamlı hale getiren ise birlikte yaşamak... Ailemizle, dostlarımızla, akrabalarımızla, komşularımızla bir araya gelirken, tabi ki kimsesizleri, darda olanları da unutmamak lazım... Keçiören'de güngörmüşüyle, genciyle, çocuğuyla toplumun tüm kesimleriyle Kurban Bayramı'nı kutluyoruz' dedi.

Arakan'daki katliam dursun çağrısı
Arakan'da yaşanan zulmün bir an önce bitmesi ve bütün Müslümanların huzur içerisinde yaşaması temennisinde de bulunan Başkan Ak, 'Cumhurbaşkanımızın da defaatle belirttiği gibi zulme rıza zulümdür. Dünya, yaşanan bu katliamla ilgili sessiz maalesef... Sayın Cumhurbaşkanımız BM Genel Kurulu'nda gündeme getirerek, liderlere çağrıda bulunacak, inşallah yaşanan bu zulüm bir an önce son bulur' ifadelerini kullandı.

Başkan Ak, Keçiörenlilerle bayramlaştıSIRADAKİ HABER