HaberlerŞanlıurfa HaberleriViranşehir Belediyesi 8. Ay mali durum tablosunu açıkladı

Viranşehir Belediyesi 8. Ay mali durum tablosunu açıkladı - Şanlıurfa Haberleri

Viranşehir Kayyum Belediyesi, Şeffaf Belediyecilik anlayışıyla her ay olduğu gibi bu ayda düzenli periyotlarla geleneksel hale getirdiği mali durum tablosunu Basın yoluyla halka duyurmaya devam etti.

Viranşehir Belediyesi 8. Ay mali durum tablosunu açıkladı

Kapalı kapılar ardından ve gizli saklı hiçbir şeyin yapılmadığını bir kez daha vurgulayan Viranşehir Belediyesi, 8. Ayın mali durum tablosunu açıklayarak halka duyurdu.
' Şeffaflık Geleceğimizdir'
Belediyenin mali hesaplarının halkın denetimine açık tutulması ve halkın belediyenin gelir ve harcamalarını daha iyi takip edebilmesi amacıyla böyle bir uygulamayı devam ettirdiklerini dile getiren Viranşehir Belediyesi Başkan vekili İlçe Kaymakamı Ömer Çimşit, ' Halka açık, halka hesap verebilirlilik ilkesini sürdürüyoruz. Halkımızın istediği zaman isteği hesabımızı görebilmesi anlayışıyla düzenli periyotlarla Viranşehir belediyesinin gelir gider durumunu halka duyurmak için bu uygulamayı bir geleneğe dönüştürdük. Bu ay 8. Ayın gelir gider tablosunu halkımıza açıklıyoruz. Çünkü Şeffaflık geleneğimizdir ve gizli saklımız yoktur ' diye konuştu.
Cari hesap, geçici teminat, kesin teminat, Büyükşehir İlaç hesabı, Büyükşehir otopark hesabı, Yemekhane yönetim kurulu hesabı, İş-Kur hesabı, Asker Aile Maaşı, Vadeli hesap, Kredi kartları, Müze Kültür hesabı ve Personel Maaşları gibi başlıklar altında ele alınan Mali durum tablosunda toplamda 2017 yılı 7. ayı 9 milyon 309 bin 312. 22 Bin TL iken, 2017 yılı 8. ayda ise toplam mali durum 8 milyon 448 bin 762,66 Bin TL olduğu belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}