HaberlerMersin HaberleriAK Parti'li Bostan; 'Amaç, teşkilatımızı yıpratmak'

AK Parti'li Bostan; 'Amaç, teşkilatımızı yıpratmak' - Mersin Haberleri

AK Parti Mersin İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Levent Ali Bostan, son zamanlarda sosyal medyada asılsız yapılan paylaşımların, teşkilatlarını yıpratmaya yönelik olduğunu söyledi.

AK Parti'li Bostan; 'Amaç, teşkilatımızı yıpratmak'

Bostan, yaptığı yazılı açıklamada, sosyal medya üzerinden yapılan yıpratma amaçlı yazılara itibar edilmemesini isteyerek, 'Bizler genel merkezimizin verdiği talimatlar doğrultusunda hareket ediyoruz' dedi.
Sosyal medya üzerinden yapılan asılsız paylaşımların amacının teşkilatları yıpratmak olduğunu ileri süren Bostan, 'AK Parti Genel Merkezimiz, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması öncesinde, referandum çalışma startı verilmeden tüm il ve ilçe teşkilatlarında, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili herhangi bir açıklama, konferans veya sahada sistem ile ilgili bir anlatım yapılmaması hususunda talimat gönderdi. Bu bağlamda bizler de genel merkezimizin talimatıyla 2016 yılı Kasım ayında il, ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları teşkilatlarımıza gerek sahada, gerek sosyal medya üzerinde herhangi bir açıklama yapılmaması hususunda bilgi gönderdik. Sosyal medya üzerinde bu konu farklı olarak servis edilmiştir. Eğer bu arkadaşlar samimi olmuş ise tarihiyle birlikte haber yapmaları gerekirdi. Sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaparak sürekli teşkilatlarımızı yıpratan arkadaşlar, yine aynı kişiler olmuştur. Teşkilatlarımızın, üyelerimizin ve Mersinli hemşerilerimizin sosyal medya üzerinden yapılan bu gibi paylaşımlara itibar etmemesini rica ediyorum' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}