HaberlerAntalya HaberleriKepez'in okulları yeni sezona hazırlanıyor

Kepez'in okulları yeni sezona hazırlanıyor - Antalya Haberleri

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, ilçede fiziki yeterlilik konusunda destek isteyen okulları 2017-2018 eğitim-öğretim sezonuna hazırlıyor.

Kepez'in okulları yeni sezona hazırlanıyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü, talep eden tüm okulların yardımına koşuyor. Okulların bahçe düzenlemesi, duvar, bahçe demiri ve ferforje tadilatları, ısıtma- soğutma sistemlerindeki arızaların giderilmesi, aydınlatma planlamaları, sahne yapımı, oyun ve spor alanları gibi birçok konuda destek sağlayan Kepez Belediyesi ekipleri, yaz boyunca kaliteli bir eğitim için gerekli koşulları sağlamaya çalıştı.

Belediyenin eğitim seferberliği
Okullar arasında düzenlenen akademik, şiir, edebiyat, resim gibi birçok yarışmanın ana organizatörü konumuna gelen belediye, bu yönüyle eğitim camiasının da gönlünde yer bırakıyor. Kepez'in eğitim standartlarını yükseltmek için tüm imkanları seferber etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 'Kepezli öğrencilerin imkanlarının diğer öğrencilerle aynı seviyeye getirmek için her türlü fedakarlığa hazırız' dedi.

Kepez’in okulları yeni sezona hazırlanıyor

SIRADAKİ HABER
}