HaberlerKonya haberSeydişehir Belediyesi araç filosu güçleniyor

Seydişehir Belediyesi araç filosu güçleniyor - Konya haber

Konya'nın Seydişehir İlçe Belediyesi halka daha iyi hizmet sunmak ve hizmetlerinin kalitesini artırmak amacı ile araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Seydişehir Belediyesi araç filosu güçleniyor

Seydişehir Belediyesinin köklü bir belediye olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, vatandaş odaklı bir çalışma prensibi benimsediklerini, 2017 yılının ilk altı ayında ilçeye yönelik yerel hizmetlere ivme kazandırdıklarını belirterek, daha seri bir hizmet sunumu için araç ve makine parkını da güçlendirmeye başladıklarını söyledi.
Büyükşehir Yasasının getirmiş olduğu yükle ciddi anlamda araç filosuna ihtiyaç duyduklarını ifade eden Mehmet Tutal, 'Seydişehir Belediyesi 1872 yılında kurulan köklü bir belediye. Uzun yıllardır hizmet veren araç parkımızda ömrünü tamamlamış araçlar var. Geldiğimiz günden bu güne kadar ciddi anlamda takviyeler yaptık. 2017 yılının ilk altı ayında bazılarını belediye imkanları ile, bazılarını ise farklı yerlerden hibe usulü ile belediyemize 1 tanesi iş makinası olmak üzere 3 adet kamyon, 1 çöp aracı, 3 adet minibüs, 1 adet hizmet aracı kazandırmış olduk. Şu anda araçlarımızın yüzde 70'ini yeniledik. İnşallah peyder pey diğerlerini de yenilemeye devam edeceğiz. İlçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum' dedi.

Seydişehir Belediyesi araç filosu güçleniyorSIRADAKİ HABER