Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Evlilik programları mercek altında

Her gün yeni bir skandala ev sahipliği yapan evlilik programları RTÜK tarafından ya tamamen yayından kaldırılacak ya da ciddi düzenlemelerden geçecek.

Evlilik programları mercek altında

Bir süredir çeşitli skandallarla gündemde olan evlendirme programları RTÜK'ün merceği altına girdi. İki farklı evlendirme programının sunucuları olan Zuhal Topal ve Seda Sayan arasında yaşandığı iddia edilen silah tehdidinin ardından tartışmaya Esra Erol da dahil oldu.

 

FOX TV'de Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programında gelin adayının, talip olduğu damat adayından hamile kaldığı iddiası gündeme geldi. Seda Sayan'ın olayla ilgili “Allah’ın sopası yok” yorumunun ardından, Esra Erol da “Sabrım taşarsa öyle bir şey söyleyeceğim ki o 2 karı koca Türkiye’de duramayacak. O zaman Türkiye’de yer yerinden oynayacak. Bu bir tehdit değildir, kendi yaşadığım bir olaydır” ifadelerini kullandı.

 

RTÜK EL KOYUYOR

 

Programlarda yaşanan sorunlarla ilgili harekete geçeceğini bildiren RTÜK, gelişmeler sonrası vatandaşlardan çok sayıda şikayet telefonu aldıklarını ve bu konuda acilen toplanarak programlar için son kararın verileceğini açıkladı.EN ÇOK OKUNANLAR

Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acıbucunun babaevinde hüzünlü bekleyiş

1 Şehit Uzman Çavuş Mehmet Acıbucu'nun babaevinde hüzünlü bekleyiş

Bakan Soylu Diyarbakırda STK ve kanaat önderleri ile bir araya geldi

2 Bakan Soylu Diyarbakır'da STK ve kanaat önderleri ile bir araya geldi


SIRADAKİ HABER