HaberlerBalıkesir HaberleriBalıkesirspor Baltok'un transfer tahtası açıldı

Balıkesirspor Baltok'un transfer tahtası açıldı - Balıkesir Haberleri

TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor Baltok'ta, FIFA ve TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK) tarafından verilen transfer yasağı alacaklı futbolcular ve Atiker Konyaspor'a olan borçların ödenmesi ile kaldırıldı.

Balıkesirspor Baltok'un transfer tahtası açıldı

TFF 1. Lig takımlarından Balıkesirspor Baltok 17 futbolcu ve Atiker Konyaspor'a olan borçları nedeni ile FIFA ve TFF tarafından verilen 2 dönem transfer yasağı bir süre önce CAS tarafından kaldırılmıştı. Balıkesirspor Baltok yönetim kurulu uzun süren çalışmalar sonrası Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nda (UÇK) dosyası olan alacaklı futbolcuların tamamının ödemelerini bugün itibariyle gerçekleştirerek transferin önündeki pürüzleri kaldırdı. Balıkesirspor Baltok kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, 'Uzun zamandan yana yapılan çalışmalar sonunda Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nda(UÇK) dosyası olan alacaklı futbolcuların tamamının ödemeleri bugün itibariyle gerçekleştirilerek transferin önündeki pürüzler kaldırılmıştır. 17 futbolcu ve Atiker Konyaspor Kulübü'ne olan yaklaşık 12 Milyon liralık ödeme bugün itibariyle gerçekleştirilmiştir' ifadelerine yer verdi.
Balıkesirspor Baltok'un kalan kısa süre içinde ihtiyaç duyduğu futbolcular ile transfer görüşmelerine başlaması bekleniyor.

SIRADAKİ HABER
}