Haberlerİstanbul Haberleriİstanbul'da özel harekat destekli narkotik operasyonu

İstanbul'da özel harekat destekli narkotik operasyonu - İstanbul Haberleri

İstanbul Narkotik polisi Beyoğlu'nda özel harekat polislerinin de desteğiyle çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyonda girilen evlerde çok miktarda uyuşturucu madde ele geçilirken, şüpheli şahıslar da gözaltına alındı.

İstanbul'da özel harekat destekli narkotik operasyonu

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler Beyoğlu İstiklal Mahallesi'nde çok sayıda adreste uyuşturucu kullanımı, satımı ve depolandığı bilgisine ulaşması üzerine operasyon için düğmeye bastı. Bunun üzerine harekete geçen yaklaşık 100 polis, öğle saatlerinde özel harekat polislerinin desteğiyle önceden belirlenen 8 adrese eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyona Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ekipleri de destek verdi.

Evin çatısında uyuşturucu madde ele geçirildi
Operasyonda polis ekipleri, İstiklal Mahallesi Büyük Yokuş Sokak üzerindeki bir eve özel harekat polisleriyle baskın düzenledi. Dairede yapılan aramalar sonucunda evin çatısına saklanmış çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, çok sayıda şahıs da gözaltına alındı. Bölgede otomatik silahlarla önlem alan ekipler kuş uçurtmadı. Cadde ve sokaklardaki vatandaşlar ise didik didik arandı.
Gözaltına alınan şahıslar ifadeleri alınmak üzere Beyoğlu Asayiş Büro Amirliği'ne götürüldü.

İstanbul’da özel harekat destekli narkotik operasyonu

SIRADAKİ HABER
}