HaberlerKAMER'den hediye

KAMER'den hediye

Hyundai Assan, satış kampanyalarına eylül ayında da Kamer'de devam ediyor. Hyundai, eylül ayı boyunca, Yeni i30 modelinde 6 bin TL olan otomatik şanzıman farkını almıyor. Ayrıca i10 ve i20 modelinde yüzde 0 faiz imkanı devam ediyor

KAMER'den hediye

Dünyanın en hızlı gelişen otomobil markası Hyundai’ye sahip olmayı daha da kolaylaştıran eylül ayı satış avantajları, gerek sıfır faiz ve uygun vade seçenekleri gerekse nakit desteğiyle birlikte Kamer’de otomobil severlere sunuluyor.

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Birbirinden önemli fırsatlarla hayallerindeki 2017 model Hyundai’ye bir an önce kavuşabilecek olan müşteriler, i10 modelinde 12 bin TL 12 ay, i20 modelindeyse 15 bin TL 15 ay 0 faiz imkanına sahip olabilecek. Sıfır faizin yanı sıra düşük oranlı kredi seçenekleri de sunan Hyundai, Yeni i30 modelindeyse 6 bin TL değerindeki DCT otomatik şanzıman fiyat farkını hediye ediyor.

İNDİRİM YAĞMURU

Elantra modelinde 5 bin 900 TL, Accent Blue benzinli versiyonda 3 bin 800 TL’ye varan indirim fırsatları sunuluyor. Crossover segmentinin popüler modeli Tucson ise 50 bin TL krediye 24 ay 0.99 faiz oranıyla Kamer’de satışa sunuluyor. Kamer, tüm bu avantajlardan faydalanmak ve test sürüşüne katılmak isteyen müşterilerini bekliyor.

Selin ÇETİN                        kamer  


SIRADAKİ HABER
}