HaberlerFındık Fiyatları HaberleriFındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları

Fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları - Fındık Fiyatları Haberleri

Üreticinin 12 liranın üstünde beklediği fındık fiyatlar TMO tarafından 10.5 TL olarak açıklanmıştı. Peki üretici bu fiyatı yeterli bulmazken illerin ticaret borsalarında fındık fiyatları ne kadar?

Fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları

Fındık fiyatlarıTMO tarafından 10.5 TL olarak açıklandı. Üreticinin 12 liranın üstünde beklediği fiyatların bu kadar düşük gelmesi onların maliyetlerini karşılayamamasına neden oldu. Peki illerin ticaret borsalarında günlük fındık fiyatları ne kadar?

Samsun-Çarşamba fındık fiyatları

Samsun'un en büyükfındık üretim merkezlerinden olan Çarşamba'da fındık fiyatları en düşük 8.90 lira en yüksek ise 9.30 lira seviyesinde

Terme fındık fiyatları

Ortalama olarak Çarşamba ile aynı fiyatlara alıcı bulan Terme fındığı da, en düşük 8.60 lira en yüksek ise 9.10 TL'den alıcı buluyor.

Ordu fındık fiyatları

Türkiye'nin en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Ordu'da fiyatlar en düşük ve en yükse olarak 9 TL'den alıcı buluyor.

Ünye fındık fiyatları

Ordu'da yoğun şekilde fındık tarımının yapıldığı ilçelerin başında gelen Ünye'de en düşük fiyat 8.75 en yüksek fiyat ise 9.25 TL seviyesinde seyrediyor.

Fatsa fındık fiyatları

Karadeniz'în en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Fatsa'da 3n düşük fiyat 8.50 en yüksek fiyat 9 liradan alıcı buluyor.

Giresun fındık fiyatları

Giresun fındık fiyatlarının en yüksek olduğu il konumunda. En düşük fiyat 9.70 en yüksek ise 10.21 seviyesinden alıcı buluyor.

Düzce fındık fiyatları

Batı Karadeniz'in en önemli fındık üretim merkezlerinden olan Düzce'de en düşük fiyat 9 en yüksek ise 9.50 TL seviyesinde bulunuyor.

Sakarya fındık fiyatları

Sakarya'da en düşük fiyat 8.50 en yüksek fiyat ise 9 liradan alıcı buluyor.

Kocaeli fındık fiyatları

Marmara Bölgesinin fındık üretim merkezlerinden olan Kocaeli'de en düşük fiyat 9 en yüksek fiyat ise 9.50 lira seviyesinde seyrediyor.

SIRADAKİ HABER
}