Haberlerİstanbul HaberleriVatandaşlar Ümraniye Mesire Alanı'na yoğun ilgi gösteriyor

Vatandaşlar Ümraniye Mesire Alanı'na yoğun ilgi gösteriyor - İstanbul Haberleri

Ümraniye Belediyesi tarafından, Ümraniyelileri kent yaşamının yorucu karmaşasından uzaklaştırmak amacıyla 2011 yılında hizmete açılan Mesire Alanı, her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce vatandaşa piknik yapma ve aileleriyle güzel vakit geçirme imkanı sundu.

Vatandaşlar Ümraniye Mesire Alanı'na yoğun ilgi gösteriyor

Ümraniyelilerin daha ferah, yeşille iç içe yaşayabileceği, keyifli zaman geçirebilecekleri alanlar oluşturma hedefiyle çalışan Ümraniye Belediyesi; bu yıl da mesire alanında binlerce vatandaşı ağırladı.
Ümraniye Belediyesinin 2011 yılında hizmete açtığı İstanbul'un kültürel ve doğal yapısına en uygun şekilde hazırlanarak düzenlenen Mesire Alanı, 340 bin metrekarelik bir alanda kurulmuş olup; 4 sosyal tesis, 5 çocuk parkı, 7 ahşap köprü, 15 çeşme, 7 takım açık hava spor ünitesi, 30 bin metrekare şölen alanı ve 3 bin 700 metrelik yürüyüş yolundan oluşuyor.
Ümraniyelileri ve çevre ilçelerden gelen vatandaşları yeşilin en doğal haliyle buluşturan ve şehrin stresinden uzaklaştıran mesire alanında, kameralar ile güvenlik en üst düzeyde sağlanmaya devam ediyor.

Vatandaşlar Ümraniye Mesire Alanı’na yoğun ilgi gösteriyor

SIRADAKİ HABER
}