HaberlerAntalya HaberleriUysal, Zabıta Haftası'nı kutlandı

Uysal, Zabıta Haftası'nı kutlandı - Antalya Haberleri

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Zabıta Haftası nedeniyle düzenlenen törende Muratpaşa'da zabıta hizmetlerinin toplumu kucaklayan, seven, sayan ve toplumla empati yapan bir çizgide hayata geçirildiğini söyledi.

Uysal, Zabıta Haftası'nı kutlandı

Muratpaşa Belediyesi, 1 - 7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası'nın 191. yıldönümünü Çağlayan Zabıta Karakolu'nda düzenlenen törenle kutladı.
Törene Başkan Uysal'la birlikte Başkan Yardımcıları İbrahim Cephaneci, Erol İşbilen ve Hasan Kaçmaz da katıldı. Hafta dolayısıyla belediyede görevli zabıtaları kutlayan ve onlara karanfil eden Başkan Uysal, Zabıta Müdürü Taylan Dikmen ve çalışma arkadaşlarıyla pasta kesti.
Başkan Uysal, Muratpaşa'da zabıta hizmetlerinin toplumun rahatını esas aldığını dile getirdi. Başkan Uysal, 'Zabıta hizmetlerimiz aynı zamanda toplumun gücü olan kamu gücünü yerinde hissettirerek ama olağan koşullarda toplumu kucaklayan, seven, sayan ve toplumla empati yapan bir çizgide hayata geçiriliyor. Bu anlamda Muratpaşamızı rahat ettiriyoruz' diye konuştu.

Uysal, Zabıta Haftası’nı kutlandı

SIRADAKİ HABER
}