HaberlerSamsun HaberleriŞahin: 'Bafra'da uyum içinde çalışıyoruz'

Şahin: 'Bafra'da uyum içinde çalışıyoruz' - Samsun Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra'da 'biz Bafra olarak büyük bir aileyiz' anlayışıyla uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

Şahin: 'Bafra'da uyum içinde çalışıyoruz'

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Samsun İl Emniyet Müdürü Yardımcısı Hikmet Demirci’yi makamında ziyaret etti. İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci ziyarette yaptığı açıklamada, “Bafra’da göreve başlamaktan dolayı mutluyum. Halkla iç içe olduğunu bildiğim Belediye Başkanımız Zihni Şahin beye nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum. Biz de halkımızın huzur ve güvenini tesis etmek için mesai arkadaşlarımız ile beraber çalışacağız" dedi.

Başkan Şahin ise, “Öncelikle İlçe Emniyet Müdürlüğümüze atanan Hikmet Demirci’ye görevinde başarılar diliyorum. Emniyet görevlilerimiz ülkemizin her yerinde Mehmetçiklerimiz ile birlikte canları pahasına kahramanca görev yapmakta ve mücadele etmektedir. Bu vesileyle ülkemizde ve ilçemizde devletimiz ve milletimiz için görev yapmış tüm emniyet mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Görevleri başında hayatını kaybeden tüm şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum. Gazilerimize saygılarımı sunuyorum. İlçemizde başta kaymakamımız olmak üzere tüm kurumlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, muhtarlarımız, basınımız ve siyasi irademiz ile ‘biz Bafra olarak büyük bir aileyiz’ anlayışı çerisinde Bafra ve insanlarımız için uyum, koordine, birlik ve beraberlik içinde çalışmaktayız. İnşallah bu anlayış sonsuza kadar devam edecektir” diye konuştu.

Samsun İl Emniyet Müdürü Yardımcısı ve eski Ladik İlçe Emniyet Müdürü Hikmet Demirci, son kararname ile Bafra Emniyet Müdürü olarak atanmış ve kısa bir süre önce göreve başlamıştı. 

SIRADAKİ HABER
}