HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Taşçı, top mermisine ismini yazan askerle buluştu

Başkan Taşçı, top mermisine ismini yazan askerle buluştu - Samsun Haberleri

El Bab'da gerçekleştirilen operasyon sırasında, Samsun'a selamını, terör örgütüne atılacak bir top mermisinin üzerine 'Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'ya selamlar yazarak gönderen Uzman Çavuş Emre Yıldırım, izne geldiği memleketi Samsun'da Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'yı makamında ziyaret etti.

Başkan Taşçı, top mermisine ismini yazan askerle buluştu

Fırat Kalkanı Operasyonu kapsamında El Bab’da görev yapan Uzman Çavuş Emre Yıldırım, DEAŞ terör örgütüne atılacak bir top mermisinin üzerine Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın adını yazarak selam göndermişti. Başkan Taşçı’nın sosyal medya hesabında paylaştığı o fotoğraf karesi kısa sürede gündem olmuş, Samsunlular tarafından defalarca paylaşılmıştı.

ASKERLERİMİZ İÇİN DUA EDİYORUZ

İzne ayrılarak memleketi Samsun gelen Uzman Çavuş Emre Yıldırım, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret karşısında duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Taşçı, “Türk askeri bizim gururumuz, onurumuzdur. Bu anlamda zorlu şartlarda vatan müdafaası yapan askerimiz için dua ediyoruz. Biliyoruz ki, onlar sayesinde bizler evlerimizde huzurlu uyuyoruz. El Bab’da gerçekleştirilen operasyon sırasında da bir asker kardeşimizin, top mermisinin üzerine adımı yazarak gönderdiği selam karşısında son derece duygulanmıştım. İzne gelen Uzman Çavuş Emre Yıldırım kardeşim, izne geldiği memleketinde ilk iş olarak bizi ziyaret ederek, bu mutluluğumuzu daha da arttırdı. Kendisine teşekkür ediyorum. Allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun” dedi.

SIRADAKİ HABER
}