HaberlerSamsun HaberleriO filmin çekimleri Samsun'da

O filmin çekimleri Samsun'da - Samsun Haberleri

Yapımcılığını 'Çılgın Sedat' olarak tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu'nun üstlendiği 'Benim Adım Osman' filminin çekimleri Samsun'da devam ediyor. Filmde FBM Tıp Merkezi Kurucusu, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş da rol alıyor.

O filmin çekimleri Samsun'da

Yapımcılığını şarkıcı 'Çılgın Sedat'ın üstlendiği komedi filmi 'Benim Adım Osman'ın çekimleri Samsun'da devam ediyor. Başrollerinde Sedat Kapurtu, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan’ın yer aldığı filmin bu yıl içinde vizyona girmesi planlanıyor.

AKBAŞ KONUK OYUNCU

Yapımcılığını “Çılgın Sedat” olarak tanınan ünlü şarkıcı Sedat Kapurtu’nun üstlendiği 'Benim Adım Osman' filminin çekimleri İzmit, Çınarcık, Beylikdüzü'den sonra Samsun'da devam ediyor. Filmde başrolleri Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor. FBM Tıp Merkezi Kurucusu Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Hayati Akbaş'ın da rol aldığı filmde konuk oyuncular olarak Cengiz Kurtoğlu, Deniz Oral, Songül Karlı, Tayfun Sav, Nur Ertürk, Çiğdem Tunç, Selin Köktener, Murat Övüç, Hakan Hatipoğlu, Yalçın Özden, Kayhan Yıldızoğlu, Latif Doğan, Seda Kement, Selhan Çeliker, Fatma Kala, Tuğçe Topçu gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor.

 İLK YÖNETMENLİK DENEYİMİ

Senaryosunu Banu Kaptanoğulları ve Atıf Ulusoy’un kaleme aldığı filmin, yönetmen koltuğuna da Çılgın Sedat'ın oturdu. 

İlk yönetmenlik deneyimini yaşadığını belirten Çılgın Sedat, "Uzun yıllardır hayal ediyordum ve şu anda hayalimin gerçek olmasına tanıklık ediyorum. Bambaşka ve çok özel bir duyguymuş. Herkesi filmi izlemeye davet ediyorum, yeri gelince güldürecek, yeri gelince duygulandıracak bir film çekiyoruz" ifadelerini kullandı.

Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}