HaberlerAdana HaberleriPozantı'ya şehit jandarma er İsrafil Sezgin anısına park

Pozantı'ya şehit jandarma er İsrafil Sezgin anısına park - Adana Haberleri

Seyhan Belediyesi, Adana'nın Pozantı ilçesine bağlı Fındıklı Mahallesi'ne şehit jandarma er İsrafil Sezgin anısına çocuk ve dinlenme parkı yaptırdı.

Pozantı'ya şehit jandarma er İsrafil Sezgin anısına park

Parkın açılışında konuşan Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, 'Şehidimizin anısına yaptırdığımız park Fındıklı'ya hayırlı olsun. Biz Büyükşehir Belediyesinden sonra Adana'da en büyük belediyeyiz. Zaman zaman 'Seyhan'ın dışına hizmet ediyorsun' diyorlar. Bende olarak diyorum ki, hattı müdafaa yok sathı müdafaa vardır. Bu satıh bütün Adana'dır. Sizleri hizmet etmek bizim görevimiz ama bizleri böyle kalabalık karşıladığınız ve yarınızdan fazlanız kadın olduğu için teşekkür ederim. Biz kadına değer veren bir milletiz. Bizim yolumuz Mustafa Kemal'in yoludur. Bizim yolumuz aydınlık yoldur' şeklinde konuştu.
CHP Pozantı İlçe Başkanı Şenol Eroğlu'da yapılan hizmetten dolayı Seyhan Belediye Başkan Zeydan Karalar'a ve isteklerinin meclisten geçmesinde katkı sunan meclis üyelerine teşekkür etti.
Fındıklı Mahalle Muhtarı Halil Sezgin, parkın açılışında yaptığı konuşmada Başkan Zeydan Karalar'a teşekkür etti. Sezgin, 'Sayın Zeydan Karalar Başkanımızdan 2 yıl önce bu parkın yapılmasını istedim. Başkanım bizi kırmadı. Bu hizmetlerinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum' diye konuştu.
Konuşmaların ardından Şehit Er İsrafil Sezgin anısına yapılan parkın açılışı gerçekleştirildi. Başkan Karalar, açılış kurdelesini Şehit Sezgin'in annesi Gülsüm Sezgin ile birlikte kesti.

Pozantı’ya şehit jandarma er İsrafil Sezgin anısına park

SIRADAKİ HABER
}