HaberlerAdana HaberleriÇukurova'dan sporculara malzeme desteği

Çukurova'dan sporculara malzeme desteği - Adana Haberleri

Çukurova Belediyesi, gelenekselleşen amatör spor kulüplerine malzeme yardımını bu yıl da gerçekleştirdi.

Çukurova'dan sporculara malzeme desteği

Türkan Saylan Spor Kompleksi'nde sporcuların, 'sporun gülen yüzü' pankartlarıyla karşıladığı Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sporcularla sohbet etti, futbol oynadı. Malzeme dağıtımı öncesinde konuşan Çetin, 'Sizlerle bu yıl da bir araya gelmiş ve kucaklaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Çukurova ilçemizde 2'si engelli olmak üzere toplamda 16 kulübümüz var. Bütün branşlarda toplamda 3000 genç sporcumuz var. Bu çok önemli bir rakam. Sporla uğraşan gençlerimiz yaşayarak görüyoruz ki vatanına milletine hayırlı oluyor. Sporun kötü alışkanlıklardan uzak bir yaşam sürülmesinde büyük katkısı var. Sizleri, hocalarınızı, kulüp yöneticilerini kutluyorum' dedi.
Amatör spor kulüplerinin yanında olmaya devam edeceklerini vurgulayan Çetin, 'Bizler amatör spor kulüplerimizin her zaman yanında olmak ve arkasında olmak zorundayız. Burası sembolik bir tören. Bizler kulüplerin bütün ihtiyaçlarında elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bütün kulüp başkanlarımız makamımda ziyaret ederek bir plaket takdim ettiler ve 'Sporun gülen yüzü' dediler. Bu benim için şeref madalyası. Sizlere destek olmaya yanınızda ve hizmetinizde olmaya devam edeceğiz. Bütün sıkıntılarınızda arkanızda olacağız. Malzemeleriniz hayırlı uğurlu olsun' diye konuştu.
Adana Amatör Spor Kulüpleri Genel Başkanı Ali Gülleri'de amatör spor kulüpleri adına Soner Çetin'e teşekkür ederek plaket verdi. Gülleri, 'Çukurova Belediye Başkanımız Soner Çetin, sporcularımıza yaptığı malzeme desteğini artık gelenekselleştirdi. İlçede bulunan tüm amatör spor kulüpleri adına kendisine şükranlarımı sunuyorum'' dedi.
Konuşmaların ardından Başkan Çetin, sporculara malzemelerini dağıttı.

Çukurova’dan sporculara malzeme desteği

SIRADAKİ HABER
}