HaberlerDenizli HaberleriDenizli Honaz'da AK Parti'den Mesut Türkoğlu aday

Denizli Honaz'da AK Parti'den Mesut Türkoğlu aday - Denizli Haberleri

Denizli'nin Honaz ilçesinde yapılacak olan AK Parti İlçe Başkanlığı kongresinde mevcut başkan Zekeriya Akan, aday olmadığını belirterek, Mesut Türkoğlu'nun aday olacağını söyledi.

Denizli Honaz'da AK Parti'den Mesut Türkoğlu aday

AK Parti Denizli Honaz ilçesi kongresi yarın yapılacak. Kongre öncesi İlçe Başkanı Zekeriya Akan, aday olmayacağını söyleyerek, genel merkez tarafından aday gösterilen Mesut Türkoğlu'nun olacağını belirtti. Tüm partilileri kongreye davet eden mevcut başkan Akan, partisinin bir neferi olmaya deva ederek, hizmet etmeyi sürdüreceğini söyledi.
AK Parti Honaz ilçe Başkanı Zekeriya Akan, yazılı bir açıklama yaptı. Görev yaptığı süreçte kendisine yardımcı olan partililere teşekkür ettiği açıklamada Akan, '13.10.2016 Tarihinde Genel Merkez Teşkilat başkanlığımız tarafından Honaz İlçe başkanı olarak atandım. Partimizin ilkeleri ve vizyonu doğrultusunda ilçe başkanlığı görevimi teşkilat mensubu kardeşlerimiz ile birlikte en iyi şekilde yapmanın gayreti içinde oldum. Daha önceden de ilçe başkanı, il genel meclis üyeliği başta olmak üzere değişik kademelerde görevlerde bulundum. Halen Büyükşehir ve Honaz belediye meclis üyeliği görevini yürütmekteyim. Cumartesi günü bir şenlik havasında yapmak için hazırlıklarını sürdürdüğümüz ilçe kongremizde Genel Merkezimizin adaylığını uygun gördüğü değerli kardeşim Mesut Türkoğlu'na delegelerimizin de desteği ve teveccühüyle nasip olursa ilçe başkanlığı görevini devredeceğim. Şimdiden millete hizmet yolculuğunda kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Hareketimizin lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yol arkadaşlığı yapmaya, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşma konusunda verilen mücadelenin içinde bir nefer olarak her zaman var olmayı sürdüreceğim. Bu duygu ve düşüncelerle Cumartesi günü bir şenlik havasında gerçekleştirmeyi planladığımız partimizin 6. olağan ilçe kongresine tüm hemşerilerimizi davet ediyorum' diye belirtti.

Denizli Honaz’da AK Parti’den Mesut Türkoğlu aday

SIRADAKİ HABER
}