Antalya haber: AK Partili Enç, yaylalarda şalvarla dolaştı

Antalya haber: AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Konyaaltı ilçesine bağlı mahalle ve yaylaları ziyaret etti. Kendilerini karşılayan kadınların hediye ettiği şalvarı giyen Milletvekili Enç, vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi.

AK Partili Enç, yaylalarda şalvarla dolaştı

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, ilçe, mahalle ve yayla ziyaretlerine devam ediyor. İlçe teşkilatı ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Konyaaltı'nın kırsaldaki mahallelerinden Hisarçandır, Üçoluk, Söğütcuması ve Yarbaşçandır yaylalarını ziyaret eden Milletvekili Enç, kadınlar tarafından ilgiyle karşılandı. Yaylada Milletvekili Enç'i karşılayan kadınlar şalvar hediye etti. Hediye edilen şalvarı giyen Enç, şalvarla dolaşıp, vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını dinledi.

Vatandaşlar çok mutlu oldu
Milletvekiline hediye ettikleri şalvarı hemen giydiği için çok mutlu olduklarını ve şaşırdıklarını belirten kadınlar, 'Hediye ettiğimiz şalvarı hemen giyip, bizim içimizden birisi gibi, 40 yıldır bizimle yaşayan biri gibi gayet doğal bir şekilde sohbet edip, sorunlarımızı dinlediniz. Hem şaşırdık, hem de çok mutlu olduk. Biz sizi televizyonda döpiyesle, meclis kürsüsünde görüyorduk. Ama şalvar da size çok yakıştı. Sizi aramızda görmekten dolayı mutluyuz. Sorunlarımızı dinleyip, yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz' diye konuştu.

'Sizlerin daha iyi şartlarda yaşamınızı sürdürmeniz için gece gündüz çalışıyoruz'
Vatandaşlar tarafından sevgiyle ve şaşkınlıkla karşılanan Milletvekili Enç, 'AK kadrolar olarak, teşkilat yöneticilerimiz, meclis üyelerimiz, belediye başkanlarımız ve milletvekili arkadaşlarımızla birlikte sizlerin daha iyi şartlarda yaşamınızı sürdürmeniz için gece gündüz çalışıyoruz. Bizi milletvekili olarak sizler seçtiniz. Yörük kızıyım, bir anneyim. Sizin bir kızınız, kardeşiniz, ablanızım. Sizin içinizden biri, sizin hep yanınızdayım. Yerine göre şalvar giyip, dolaşırım, yerine göre döpiyes elbise giyip mecliste sizin adınıza çalışır, siyaset de yaparım' dedi.

AK Partili Enç, yaylalarda şalvarla dolaştıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

1 Samsun'da polis ekiplerine silahlı saldırı!

Samsunspor'da Chibuike sürprizi

2 Samsunspor'da Chibuike sürprizi

Yusuf Yazıcı Samsun'da

3 Yusuf Yazıcı Samsun'da

Samsunsporlu o taraftar özür diledi

4 Samsunsporlu o taraftar özür diledi

Samsunspor'da mektuplu çağrı yanıt buldu

5 Samsunspor'da mektuplu çağrı yanıt buldu

Ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

6 Ameliyat sonrası ilk kez görüntülendi

Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: 'Değişik kadroyla çıktım'

7 Samsunspor Teknik Direktörü Engin İpekoğlu: 'Değişik kadroyla çıktım'

Halil İbrahim Pekşen yoktan var etti

8 Halil İbrahim Pekşen yoktan var etti

Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

9 Şüphelileri kovalayan polis otosu kaza yaptı, 1 polis yaralı

İnsanlığın lüzumu...

10 İnsanlığın lüzumu...


SIRADAKİ HABER