HaberlerMersin HaberleriGültekin; 'Daha çok çalışacağız'

Gültekin; 'Daha çok çalışacağız' - Mersin Haberleri

AK Parti Mezitli İlçe Başkanı İhsan Gültekin, Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan'ın Çeşmeli-Taşucu otoyoluna yönelik verdiği müjdeyi büyük bir sevinçle karşıladıklarını belirterek, 'Bu konuda Bakanımıza güvenimiz tamdır, daha çok çalışacağız' dedi.

Gültekin; 'Daha çok çalışacağız'

Konuyla ilgili açıklama yapan Gültekin, 'Tarsus-Adana-Gaziantep otoyolunun başlangıcı olan Çeşmeli Otoyolu kavşağından başlayıp Taşucu'nda son bulacak olan otoyol, Taşucu-Mersin-Adana-Gaziantep-Şanlıurfa arası otoyol bağlantısını sağlamış olacak. Böylece Şanlıurfa ile Taşucu arasındaki mesafe kısalacak. Dolayısıyla Çeşmeli-Taşucu otoyolu, Mersin için büyük önem arz ediyor. Hem Mersin trafiği rahatlayacak hem de özellikle yerli turistin buraya ulaşması kolaylaşacak' diye konuştu.
AK Parti olarak verilen tüm sözlerin arkasında duracaklarını belirten Gültekin, 'Mersin için büyük bir şans olan Bakanımız Sayın Lütfi Elvan'a ve verdiği destekten dolayı Başbakanımız Binali Yıldırım'a teşekkürlerimi sunuyorum. Genel seçim öncesinde verilen sözlerin yerine getirileceğini biliyorduk. Bakanımıza güvenimiz zaten tamdı, dolayısıyla bizler için sürpriz bir karar olmadı. Biz, AK Parti camiası olarak hiçbir zaman görevden ve hizmetten kaçmayacağız. Mersin'in gelişmesi ve hak ettiği konuma ulaşması için daha çok çalışacağız' şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}